Enpara nedir?

gokhanmms-enpara-kampanya-sosyal-medya

Enpara; Finansbankasının şubesiz bankacılık hizmeti sunduğu operasyonun tek bir merkezden yürütüldüğü bir oluşmun adıdır. Merkezi İstanbul 4. Levent’tedir. Enpara bir nevi dijital bankacılık hizmetidir. Enpara’da şube bulunmamaktadır. Tüm işlemlerinizi internet bankacılığı yoluyla yapmaktasınız.

Enpara amacı nedir?

Enpara’un amacı, temel bankacılık ihtiyaçlarınızı, fiziksel şubeleri hiç kullanmadan, yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılayabilmektir.

Enpara’nın öncelikleri nelerdir?

1. Rekabetçi avantajlar sunmak

2. Vaktinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak.

Enpara ile ne tür işlemler yapabilirsiniz?

1. Kira ödemesi,

2. Para transferi,

3. Elektrik faturası ödemesi,

4. Su faturası ödemesi,

5. Telefon faturası ödemesi,

6. Doğalgaz faturası ödemesi,

7. Vadeli hesap açma,

8. İnternet üzerinden alışveriş yapma,

9. Döviz  satın alma,

10. Altın satın alma.

Enpara avantajları nelerdir?

1. Enpara’da hesap işletim ücreti ödemessiniz.

2. Enpara’da kart ücreti ödemessiniz.

3. Enpara’da havale, eft ücreti gibi ücretler ödemezsiniz.

4. Enpara’da vadeli hesaplarınıza yüksek faiz alırsınız.

Enpara tüm bu hizmetleri nasıl ücretsiz sunabiliyor?

Enpara’da şube olmadığı için herşey teknoloji kanalıyla işlediği için şubelerin yaratacağı masraflardan kurtulunmuştur. Böylece kişilere sunulan hizmetler ücretsiz hale gelmiştir.

Enpara’a nasıl üye olabilirsiniz?

Enpara üye olma çok kolaydır. Öncelikle Enpara internet adresini ziyaret ediyorsunuz. Müşteri olmak istiyorum başlığı altından hemen başvurun butonuna tıklayarak başvuru sayfasını açıyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi giriyorsunuz kendinize başvuru için bir şifre belirliyorsunuz. Başvurunuzun sonunda size ne zaman ziyaret edilmek istersiniz diye bir soru yöneltiliyor buradan müsait olduğunuz gün ve saati belirtiyorsunuz ve başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

Enpara kartımı nasıl alacağım?

Başvurunuzda belirttiğiniz gün bir Enpara çalışanı evinize geliyor ve sizi hem Enpara hakkında bilgilendiriyor hemde banka sözleşmesini imzalatarak hesabınızı aktif hale getiriyor ve bankamatik kartınızı size teslim ediyor. Hesabınız aktifleştikten sonra tarafınıza müşteri numaranızı belirten bir sms geliyor. Bu müşteri numaranız ile birlikte artık Enpara internet sitesi üzerinden başvuru sırasında belirttiğiniz şifre ile internet bankacılığına giriş yapıyorsunuz.

Enpara’un dezavantajı nedir?

Enpara’un tek dezavantajı finansbank şubelerinin sizin Enpara ile ilgili herhangi bir sorununuzla ilgilenmiyor oluşudur.

Dış bağlantılar

Enpara resmi internet sayfası