Beren Gökyıldız

Adı Soyadı: Beren Gökyıldız
Yaşı: 7 (29.09.2009)
Burcu: Terazi
Eğitim:İlköğrenim Eğitimi
Göz Rengi: Kakverengi

Biyografisi

2009 yılında İstanbul’da doğan Beren Gökyıldız, ilköğrenim eğitimine devam etmektedir. 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde canlandırdığı karakterle izleyenleri kendisine hayran bıraktı. 6 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı bir performans sergiledi. Küçük oyuncu gelecekte iyi bir oyuncu olacağını kanıtladı.

Star TV’nin yeni dizisi Anne 1. bölümüyle sosyal medyaya damgasını vurdu. Anne dizisinde küçük Melek’e hayat veren Beren Gökyıldız herkesi duygulandırdı.
Med Yapım imzalı, başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Can Nergis, Berkay Ateş ve Gülenay Kalkan’ın yer aldığı Anne dizisi Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümleri Bandırma ve Erdek’te çekilen Anne dizisi, seyircilere duygu dolu dakikalar yaşattı. Daha önce Algida reklamları ve Kocamın Ailesi dizisinde rol alan, minik Melek rolündeki küçük oyuncu Beren Gökyıldız ise oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu, senaryosunu ise Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizi, annesinden şiddet gören küçük bir kızı evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini konu alıyor. Anne dizisi ilk bölümüyle sosyal medyaya damga vurdu. Anne dizisi Twitter’da akşamın en fazla konusu olarak TT listesinde bir numara oldu.

Rol aldığı Yerler

  • 2016 – Anne
  • 2016 – Güldüy Güldüy
  • 2014 – Kocamın Ailesi